Diagnostika z obličeje
Pohledová diagnostika

Kdo z nás by nechtěl při pohledu do tváří odhalit tajemství, která tato tváře skrývají? Tajemství, které odhalí, kdo před vámi stojí, jaký vede život, co ho trápí, jaké menoci ho sužují?

Tímto se dlouhá tisíciletí zabývají mudrci Orientu a hledají souvislost mezi výrazem člověka, jeho duševním rozpoložením a vlivem na jeho zdraví. Tomuto směru říkáme orientální  diagnostika.

Tělo pracuje jako dokonalý stroj, kde chyba v jednom článku způsobuje problémy v celém řetězci. Zároveň musíme přihlédnout, že tělo pracuje na třech úrovních:
          1. tělo
              mysl
              duše-podvědomí
          2. vědomí
          3. nadvědomí

Měli bychom pochopit, že většina viditelných problémů tvoří následky, nikoli příčiny, a léčit následky tudíž nemá smysl. V těle vše funguje na základě dvou energetických potencionálů a to síly odstředivé, uvolňující (JIN) a síly dostředivé, stahující (JANG).
Ve stejném smyslu jsou v těle propojeny i orgány. To znamená, že když v těle najdeme problém určitého orgánu, je jisté, že stejné postižení má i orgán párový. Např. astmatici by se měli zabývat léčbou plic a zároveň léčbou tlustého střeva. Příčinou alergií je nesprávná činnost střev, ale to si dnes málokdo dává do souvislosti.
Veškeré orgány jsou vzájemně propojeny a vzájemně se ovlivňují. Vše, co se odehrává uvnitř, se určitým způsobem projevuje i navenek. Pozorováním vnějších projevů např: změna barvy kůže, vyrážky, znaménka, vrásky, lze posoudit stav vnitřních orgánů a tím také pochopit příčinu nemocí.

Cena: 250,- Kč

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™