... PAYOT naslouchá a rozumí ženám i mužům. Pomáhá odhalit vlastní krásu
i harmonii zjištěním, že krása je úzce spjatá se zdravím a štěstím.

                                                                                      Dr. Nadia PAYOT

 

PAYOT Paris je francouzská profesionální kosmetika, která respektuje nejen typ pleti,  ale i její okamžitý stav. Tím vlastně respektuje Vaší osobnost a proto máte pocit absolutního uspokojení v péči nejen na obličeji, ale i na těle.

Smysly ovlivňuje svojí delikátní parfemací, která dává pocit klinické čistoty a sametovým povrchem pleti.Specialitou Dr. Nadi Payot je poznání, že tělo díky pohybu stárne pomaleji než tvář. Proto vytvořila speciální masážní pohyby se 42 tahy, které v kombinaci s přípravky PAYOT zvyšují efektivitu jednotlivých ošetření. Masáž, kterou můžeme nazvat bioterapií, způsobila  převrat ve světe krásy a vytvořila nová kosmetická pravidla kombinací produktu s masážními technikami v péči o pleť, zdraví a celkový pocit pohody.

PAYOT má mezinárodní renomé a stále si zachovává filozofii Dr. Nadi Payot, díky které je úspěšný.
Byliny, rostliny a minerály jsou základem obsahu produktu a svým biologickým a fyziologickým působením spolu s aktivními látkami tvoří produkty výhradně přírodní.
Největší důraz je kladen na bezpečnost a pohodlí spotřebitelky. Produkty jsou dermatologicky testované, nedráždivé, nekomedomické a nejsou testované na zvířatech a v posledních letech jde Payot organickou cestou s nejvyšším světovým oceněním.

Při první seznamovací návštěvě klientce v krátkosti představím kosmetiku a provedu diagnostiku pleti. S pletí krátce pracuji, abych viděla její reakce na dotyk a aby klientka získala pocit dokonalé čisté péče z delikátní parfemace přípravku.

Při našem dalším společném setkání pokračujeme podle diagnózy pleti v potřebné péči. Klientce jsou nabídnuty zdarma vzorky vybraných přípravků k testování při domácí péči. Tím se vyhne nákupům špatně zvolené kosmetiky. Investuje vždy do toho přípravku, který si měla možnost vyzkoušet a poznat, co s její pletí dělá. Tím je zajištěna i domácí péče o pleť.

PAYOT má svou řadu přípravků i pro muže, neboť i muži potřebují pečovat o svou pleť.
Kosmetické ošetření spolu s masáží obličeje či masáž těla jim poskytne uvolnění po pracovním vypětí. Čistá pleť a dobře vypadající ruce se pro ně stávají nutnou nezbytností. Aby masáž splnila to, co se od ní očekává, musí být tvář před ošetřením hladce oholena.

Při celkovém ošetření poskytujeme:
diagnózu stavu pleti,
čištění obličeje, odlíčení,
formování obočí a jeho barvení + barvení řas,
depilaci horního rtu a brady
odstranění nežádoucího ochlupení uší,
peeling,
sérum - intenzivní péči,
masáž dekoltu, krku, šíje a obličeje s dýchacím cvičením,
péči o oční okolí a rty,
speciální masku podle diagnostiky obličeje a přitom  masáž rukou,
krém na odchodnou,
líčení, je-li žádáno

Depilace - provádí se Lycon-přírodní austraský vosk s dezinfekci i ochanným olejíčkem
Depilují se: horní ret, brada, celo, obočí, nos, uši

 CENA ošetření: u mladé aknózní pleti 800 -1000,- Kč
                             klasické ošetření se pohybuje podle potřeb pleti a použité masky od 1200 -2000,- Kč


                                                                                     -----------------------------------------

 

Vítejte ve světě MARIA GALLAND Paris a světě, ve kterém vnitřní a vnější krása vytvářejí dokonalou synergii a harmonii. Každý typ pokožky je jedinečný a každý z nás je jiný, ale všichni chceme stejnou věc, a to svoji krásu.


Díky čemu je značka MARIA GALLAND PARIS tak výjimečná?

Jedinečná. Náročná. Vzácná. „Mozaika obzvlášť různorodých potřeb“. Taková je i naše pokožka. Začátkem šedesátých let toto poznání umožnilo madam Galland úspěšně završit její hledání „věčné mladosti“ a bezchybného vzhledu. Jde o poznání, ze kterého vycházela a vychází „metodika MARIA GALLAND“: přesnou analýzou pokožky a osobitým ošetřením každé jednotlivé oblasti pokožky podle jednotlivých potřeb se optimálně zachová krása pokožky. Blahodárné působení rukou a jemných pohybů odborných kosmetiček pro značku MARIA GALLAND přináší harmonii těla, mysli a duše. „Na míru připravenou kosmetickou péči“, podobně jako doplňující přípravky na ošetřování pokožky určené na použití doma, je možné najít ve vybraných kosmetických salonech, klinikách krásy a v lázních.

MARIA GALLAND – na každý požadavek, životný styl a věk

 

 

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™