Manikúra

Každé ráno namažeme ruce výživným krémem. Pamatujeme na to, že když ruce namočíme během dne do vody, musíme si je znovu namazat.
Na jakékoliv práce se chráníme rukavicemi nebo použijeme krém, který nahrazuje rukavice. To znamená, že udělá na rukou speciální film, který ruce chrání před nečistotou, saponáty, atd.
Vyvarujeme se vysoušení jemné kůže na rukou, prasklinkám na bříškách prstů - ragádkách, které nejenže velmi bolí a špatně se hojí, ale jsou i vstupní branou pro jakoukoliv infekci.
Máme-li ruce opravdu citlivé, víme, že v zimním období se neobejdeme bez rukavic, pravidelné denní péče výživnými krémy a častými parafínovými zábaly, které ruce do hloubky promašťují a prohřívají. Tyto zábaly Vám muže poskytnou kosmetička při kosmetice nebo na ne můžete docházet do studia pedikúra-manikúra.
Každý večer před spaním namažeme ruce opět kvalitním výživným krémem. Můžeme mít přímo krém na kůžičku kolem nehtu, či kolem nehtu vpravíme výše uvedený krém a prsty promasírujeme.
Jednou týdně naneseme speciální změkčovač nehtového valu nebo namočíme na několik minut prsty do mýdlové vody a upravíme nehtovou kůžičku zatlačením co nejvíce k okraji nehtu. Tuto kůžičku ani nehty nestříháme. Nehty pilujeme jedním tahem a směrem. Pilníky používáme typově podle nehtu (pro přírodní nebo umělé). Této úpravě nehtu se říká manikúra.

 P.Shine
Je starobylá japonská metoda pro zpevnění přírodních nehtů. Nehet se jemně obrousí speciálními pilníky. Leštítky se do něj zapracuje pasta obsahující vosk, mateří kašičku a křemičité hlinky z moře. Nehet se doleští pudrem a tímto postupem je zpevněn, regenerován, s vysokým leskem a zdravě vypadající.
Tuto metodu ve světě nejvíce používají muži. V Japonsku to byla výsada císařů.
Nehet odrůstá a je třeba mu po cca třech týdnech doplnit potřebné ingredience.

Prodlužování a zdobení nehtu
Nehet se prodlužuje lepením umělého tipu nebo nanášením speciálního gelu, který se vytvrdí v UV lampě. Po vytvrzení se gel zpiluje do požadované podoby. Nanese se další vrstva gelu a stejně se vytvrdí v UV lampě. Zpiluje se, připraví se ozdoba - kamínek, obrázek, razítko, třpytky a nebo se pomaluje ornamenty různobarevnými laky a zabezpečí se třetí vrstvou gelu. Opět se opiluje, nalakuje, ošetří se olejíčkem a vaše ruce budou k políbení!

Ruce chráníme a vyživujeme jednou týdně v olivové lázni. Do misky nalijeme tolik oleje, aby se prsty obou rukou ponořily. Olej zahřejeme tak, aby lázeň byla příjemně teplá. Prsty i celé ruce v ní alespoň 10 minut koupeme. Nakonec ruce lehce pod tekoucí vodou omyjeme tak, aby nám olej mohl dále působit do hloubky. 

Barevná typologie Image a styl Líčení Poradenství k účesu


Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™