Osobní profil

Po studiu SEŠ v Ústí nad Labem jsem pracovala 7 let jako asistentka, nejdříve ředitele závodu a poté ředitele podniku jedné šachetní společnosti.
Na mateřské dovolené jsem studovala Universitu volného času při Karlově universitě obor psychologie.

V roce 1999 jsem absolvovala kurzy u Asociace vizážistů a stylistů ČR:
Vizážista
Barevná typologie I, II
Styl

Kurzy u PhDr.MUDr. Krejčíre:
Psychologie make-upu a vizáže
LES
Řeč těla

Seminář A. Nadraziove

Make-up + Fashion 2002

V letech 2000-2003 jsem pracovala jako vizážistka v kosmetickém studiu Vizáž v Liberci

2006 Kosmetický kurz jsem obsolvovala po mateřské dovolené a nastoupila jsem do stejného  studia v lednu 2007. Vyškolila jsem se u firmy PAYOT v Praze. Tuto špičkovou kosmetiku sama po dlouhé roky používám, proto jsem okamžitě věděla s čím budu jako kosmetička pracovat.  Po roce jsem dosáhla, pro mne, obrovského úspěchu - vyhrála jsem v soutěži o Nejlepší salon České republiky firmy Payot s kolegyní a dalšími cca pěti salony z ČR a dvěmi salony ze Slovenska jsme za odměnu odjely na víkend relaxovat do Paříže k mateřské firmě do zcela nově zbudovaného SPA PAYOT.

01/2008 Kurz u firmy XtremeLashes na prodlužování a zahušťování řas, což je úplně NEJFANTASTIČTĚJŠÍ závislost na světě!!! Nosím je a je to opravdu fantazie... aplikování těchto úžasných extrýmek je zcela můj koníček. Není nad krásnější pohled z mého úhlu na čerstvě postavené oko...nechci se chlubit, ale v prosinci 2009 jsem dostala ocenění nejlepší lashistky. Překvapilo mě to velmi mile, ale je pravda, že když práce člověka baví, je to na ní vidět.

04-09/2009 Kurz - Trvalé líčení pro kosmetičky (permanentní make-up) Ruční metoda SOFTAP, což je úplně NEJPŘIROZENĚJŠÍ permanent na obličej, který můžete mít!!! Nechala jsem si ho naaplikovat kvůli svým klientkám, aby ho rovnou viděly, ale dnes jsem nadšená, že ho nosím, protože mou tvář rozsvítil.

10/2009 jsem získala certifikát od NEWWHITESMILE k bělení zubů moderní, rychlou, bezpečnou a pohodlnou metodou, která se v mém kosmetickém studiu provádí  od poloviny října. Aplikace systému je bezbolestná, příjemná, pro citlivé jedince, jako jsem já, znamenala mnohem menší utrpení, než běžnými metodami. Zuby jsou citlivé první a trochu druhý den a můj zářivý úsměv nenechá nikoho na pochybách, že i tuto metodu jsem si nechala udělat, abych znala pocity svých klientek a byla připravená na všechny otázky.

06/2010 Do studia jsem vzala druhou kosmetickou značku Maria Galland, což je francouzská profesionální kosmetika, pro kterou jsem se rozhodla z důvodu potřeby jiných produktů, které firma Payot nemá. Velmi příjemná, koncentrovaná značka, která plynně doplňuje stávající firmu.

10/2010 jsem absolvovala  školení na zcela unikátní SYSTÉM DERMATOLOGIQUE, což je kosmetický systém, který učí pleť, aby znovu fungovala. Jde o zapracování produktů podle stanoveného postupu do pleti dle jejího typu a potřeb.

04/2011 jsem absolvovala kurz na Mikrojehličkování, což je unikátní systém, který opět učí pleť její funkčnosti tím, že procedura vytvoří v podkoží znovu vlastní kolagen, pleť se zpevní, vypne,prozáří.

11/2012 jsem absolvovala kurz na aplikaci pijavice lékařské. Je to starobylý, již od starověku používaný systém uzdravení člověka od jeho nemocí použitím pijavice lékařské, která kromě odsátí potřebného množství krve do žilního systému člověka vpraví až 150 léčivých látek.


12/2012 nové školení na zakřivení Xtremelashes „D 50''

03/2014 nové školení od XtremeLahses na metodu „VOLUME'' - zcela sametově zahuštěné oko a použití zcela nového revolučního adheziva bez omezení po aplikaci prvních 48 hodin.

04/2014  má dcera MIchelle absolvovala kosmetický rekvalifikační kurz a od této chvíle se bude zaškolovat při všech metodách, které naše kosmetické studio nabízí v rámci školní docházky, neboť má před sebou ještě dva pilné roky na cestě k maturitě. Jedno zdravotní vzdělání má již ukončené a to obor ošetřovatel a nyní postupuje dále ve třídě zdravotní asistent na střední zdravotnické škole v Turnově.

04/2014 jsme obě absolvovaly školení pro novou metodu Švýcarské pedikúry

09/2014-03/2015 Michelle absolvovala masérský rekvalifikační kurz na střední zdravotnické škole v Turnově a má tak již třetí hotovou profesi ...ošetřovatel, kosmetička a masér.

11/2014  jsem testovala pro XtremeLashes zcela nové unikátní tkáňové lepidlo k lepení řas. Opravdové vteřinové, černé lepidlo. Super držák, zatím nejlepší, co kdy bylo uvedené na trh. Opět překvapení!!

 

 

Alena Růžičková

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™