Z čeho jsou Xtreme Lashes™ vyrobeny?
Xtreme Lashes™ jsou vyrobeny ze syntetických vláken tak, aby byl zabezpečen přirozený vzhled a pocit. Xtreme Lashes™ jsou natočené a velikostí odpovídají tak, jako by byly vaše vlastní. Vyberte si z různých barev – černé, hnědé, lilek, modré, červené, zelené, purpurové, růžové.  

Jak dlouho Xtreme Lashes™ vydrží?
Pokud jsou správně aplikovány, Xtreme Lashes™ vydrží až 2 měsíce s doplněním. Přírodní řasa vypadává každých 60 – 90 dní a je přirozeně nahrazena růstem řasy nové. Po aplikaci celého setu, je doplnění prováděno za 2 – 4 týdny dle individuální potřeby.

Čím jsou Xtreme Lashes™ jedinečné?
Jsou speciálně upraveny – necítíte je vůbec na očích, jsou natočeny speciální technologií Polished J-Curl Xtreme Lashes™ - natočení je trvalé a nenarovnávají se. Spoje jsou vytvořeny pomocí exkluzivního bondingu Xtreme Lashes™

Jak se připravím na tento výkon?
Nenatáčejte si řasy. Neaplikujte řasenku. Jemně a pečlivě si řasy očistěte jemným, na vodní bázi odličovacím přípravkem na oči. Nosíte–li kontaktní čočky, vyjměte je.

Jak jsou Xtreme Lashes™ aplikovány?
Pohodlně se položíte, oči jsou zavřené. Aplikaci provádí pouze certifikovaný profesionál vyškolený technikou Xtreme Lashes™. Xtreme Lashes™ budou aplikovány na Vaše řasy jedna po druhé, s použitím exkluzivního bondingu Xtreme Lashes™.
  
Jsou Xtreme Lashes™ bezpečné?
Xtreme Lashes™ jsou naprosto bezpečné a certifikát našeho profesionála Vám zaručuje kvalitu. Výkon je bezbolestný a nepoškodí ani víčko ani přírodní řasy. Značka Xtreme Lashes™ zaručuje kvalitu stejnou všude na světě.

Mohu nanášet řasenku na Xtreme Lashes™?
Jednou z prvotních výhod Xtreme Lashes™ je, že žádnou řasenku nepotřebujete, nemusíte se líčit ani odličovat, vstanete a vaše řasy jsou dlouhé a silné. Pokud ale chcete řasenku používat, zeptejte se vašeho Xtreme Lashes™ profesionála na speciálně formulovanou řasenku pro Xtreme Lashes™. NIKDY NEPOUŽÍVEJTE WATERPROOF MASCARA – VODĚODOLNOU ŘASENKU.

Jak budu o Xtreme Lashes™ pečovat?
Vaše nové Xtreme Lashes™ jsou dlouhé, silné a krásné! Užívejte si je!
Jsou vodě odolné, odolné potu a slzám. Plavte, cvičte, sprchujte se – bez obav. Všechny informace získáte u vašeho Xtreme Lashes™ profesionála.

Mohu si sama aplikovat Xtreme Lashes™?
Xtreme Lashes™ musí být aplikovány pouze certifikovaným profesionálem.
Jen tak máte zaručeno, že jsou vám správně aplikovány a že se jedná o originální Xtreme Lashes™. Samo aplikace není možná a mohlo by dojít k poranění očí.

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™