Z čeho jsou Xtreme Lashes™ vyrobeny?
Xtreme Lashes™ jsou vyrobeny ze syntetických vláken tak, aby byl zabezpečen přirozený vzhled a pocit. Xtreme Lashes™ jsou natočené a velikostí odpovídají tak, jako by byly vaše vlastní. Vyberte si z různých barev – černé, hnědé, lilek, modré, červené, zelené, purpurové, růžové.  

Jak dlouho Xtreme Lashes™ vydrží?
Pokud jsou správně aplikovány, Xtreme Lashes™ vydrží až 2 měsíce s doplněním. Přírodní řasa vypadává každých 60 – 90 dní a je přirozeně nahrazena růstem řasy nové. Po aplikaci celého setu, je doplnění prováděno za 2 – 4 týdny dle individuální potřeby.

Čím jsou Xtreme Lashes™ jedinečné?
Jsou speciálně upraveny – necítíte je vůbec na očích, jsou natočeny speciální technologií Polished J-Curl Xtreme Lashes™ - natočení je trvalé a nenarovnávají se. Spoje jsou vytvořeny pomocí exkluzivního bondingu Xtreme Lashes™

Jak se připravím na tento výkon?
Nenatáčejte si řasy. Neaplikujte řasenku. Jemně a pečlivě si řasy očistěte jemným, na vodní bázi odličovacím přípravkem na oči. Nosíte–li kontaktní čočky, vyjměte je.

Jak jsou Xtreme Lashes™ aplikovány?
Pohodlně se položíte, oči jsou zavřené. Aplikaci provádí pouze certifikovaný profesionál vyškolený technikou Xtreme Lashes™. Xtreme Lashes™ budou aplikovány na Vaše řasy jedna po druhé, s použitím exkluzivního bondingu Xtreme Lashes™.
  
Jsou Xtreme Lashes™ bezpečné?
Xtreme Lashes™ jsou naprosto bezpečné a certifikát našeho profesionála Vám zaručuje kvalitu. Výkon je bezbolestný a nepoškodí ani víčko ani přírodní řasy. Značka Xtreme Lashes™ zaručuje kvalitu stejnou všude na světě.

Mohu nanášet řasenku na Xtreme Lashes™?
Jednou z prvotních výhod Xtreme Lashes™ je, že žádnou řasenku nepotřebujete, nemusíte se líčit ani odličovat, vstanete a vaše řasy jsou dlouhé a silné. Pokud ale chcete řasenku používat, zeptejte se vašeho Xtreme Lashes™ profesionála na speciálně formulovanou řasenku pro Xtreme Lashes™. NIKDY NEPOUŽÍVEJTE WATERPROOF MASCARA – VODĚODOLNOU ŘASENKU.

Jak budu o Xtreme Lashes™ pečovat?
Vaše nové Xtreme Lashes™ jsou dlouhé, silné a krásné! Užívejte si je!
Jsou vodě odolné, odolné potu a slzám. Plavte, cvičte, sprchujte se – bez obav. Všechny informace získáte u vašeho Xtreme Lashes™ profesionála.

Mohu si sama aplikovat Xtreme Lashes™?
Xtreme Lashes™ musí být aplikovány pouze certifikovaným profesionálem.
Jen tak máte zaručeno, že jsou vám správně aplikovány a že se jedná o originální Xtreme Lashes™. Samo aplikace není možná a mohlo by dojít k poranění očí.

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
Králová M. 734 321 454
Veselá Z.    603 575 610

Prodej kosmetiky

Bělení zubů systémem NewWhiteSmile
pomocí plazmové lampy

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™