Šárka Klímová

Své profesi jsem se věnovala již jako malá, kdy jsem pečlivě stříhala panenky na ježka. Na základní škole jsem se trochu mihla kolem dalšího mého koníčku a tím je plavání. Díky základní sportovní plavecké škole se věnuji malým dětem, které trénuji v kurzech.

V letech 1993-1996 jsem vystudovala střední odborné učiliště gastronomie a služeb v Liberci.

1996  jsem nastoupila jako vyučená kadeřnice do studia PANO, které vlastnila jedna z nejlepších kadeřnic p. Irena Padevítová - několikanásobná mistryně republiky v účesové tvorbě. Dala mě ty nejlepší základy pro práci kadeřnice a seznámila mě s kosmetikou REDKEN, se kterou pracuji do dnes.

V letech 2000-2001 jsem si odskočila na zkušenou do Litoměřic, kde je pracovala v autorizovaném studiu LIDKA s vlasovou kosmetikou Wella. Pod vedením p. Jitky Pelíškové jsem načerpala mnoho zkušeností. Po této zkušenosti jsem se vrátila do Liberce do PANA, které za dobu mé nepřítomnosti prodělal několik změn. Měl nové majitale, přejmenoval se na salon REDSTAR. Zde jsem pracovala do roku 2004. Začala jsem se věnovat soutěžení na mistrovství republiky v účesové tvorbě.

Poprvé jsem soutěžila v roce 2002. Měla jsem osobní trenérku p. Vavruškovou, která měla mnoho zkušeností se soutěžením u nás i v zahraničí. Patří mezi ambasadory zn. Loreal. Několikrát v týdnu jsem dojížděla pilovat česání společenských a denních účesů, čistotu a rychlost česání. Spolupracovala jsem s vizážistkou p. Zelinkovou, módní návrhářkou Evou Robovskou, fotografem p.Čejkou. Na své první soutěži jsem se umístila na 9. místě, další rok mi přinesl zlepšení na 4. místo a v dalším roce jsem postoupila na 2. místo. Tím má soutěžící kariéra skončila.

2005 - nastupila jsem do studia Vizáž. Zde jsem se kromě běžné profese seznámila s duchem přehlídek, česání do časopisů, účastnila jsem se tvorby a focení proměn. Čerpala jsem inspiraci na svatebních veletrzích, mezinárodním veletrhu v Paříži a Miláně.

Rok 2010 je pro mne přelomový, neboť jsem založila vlastní Kadeřnické Studio ŠK, kde  pracuji s vlasovou kosmetikou REDKEN. Spolupracuji s paní Alenou Růžičkovou a jejím Kosmetickým studiem AR, dále máme společnou spolupráci se svatebním salonem Princess.

Listopad 2010 - jsem se proškolila nové metodě Keratizace vlasu brazislkým keratinem

Únor 2011 - jsem byla na školení ''Společenské a svatební účesy'' pro nadcházející sezonu

Červen 2013 - trochu odlišná povinnost a ta nejkrásnější...mateřská.

Únor 2014 - pomalu a nenápadně se začínám vracet, ale ještě nemohu slíbit plné nasazení, pracuji příležitostně.

Duben 2014 - absolvovala jsem dvoudenní školení přestižního střihu. Školitel Mirel Popper od Redkenu s 5.letou zkušeností u Toni and Guy v Praze

 

Osobní profil   Markéta Zemanová

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™