Krása je spontánní reakce na harmonii mysli, těla a duše.

 

S touto značkou provádím Spa manikúru, což je zážitek nad zážitky!

Za tisíce let se SpaRitual ponořil do tajemství vody. V průběhu doby se tato lázeňská tradice obklopila krásou a omlazováním ve všech jeho aspektech, jak uvnitř, tak navenek. SpaRitual chápe a vychutnává mocné výhody péče o pokožku, pohybu a meditace.

Moderní SpaRitualistka pracuje na bázi denní péče, vyvažování nabitého programu malými, luxusními a jednoduchými rituály krásy s rychlým účinkem. Je naladěna na sny a rytmus života uživatelky, která je vtipná a smyslná, elegantní a moudrá, praktická a bezstarostná. Ona navrhuje svůj vlastní život, obohacuje ho tím nejlepším pro krásu, výživu, odolností proti stresu a cvičením. Objevila SpaRitual.

SpaRitual nabízí progresivní koncepty určené k péči o ruce, nohy a nehty. SpaRitual výrobky byly získávány šetrně a jsou perfektně zpracované pro zlepšení každodenního života.

SpaRitual je osvícenou volbou pro profesionály a je prodáván v nejlepších lázních a salonech na celém světě. Věnuje se životnímu prostředí, SpaRitual nabízí pouze vegan, paraben-free systém péče o ruce a nohy. Navíc všechny výrobky pro péči o nehty jsou vegan a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice. Přesvědčte se sami.

Buďte SpaRitualista, protože všichni si zaslouží žít dobrý život.

Historie společnosti
„SpaRitual je vědomě ekologická spa lifestylová značka. Naše odhodlání vyvíjet se ekologickým směrem je základním kamenem naší značky. Podporou SpaRitual podporujete ekologické povědomí a směr ke komplexní kráse."

Shel Pink, zakladatelka SpaRitualu
Shel Pink je kosmetická průmyslová vizionářka a environmentální aktivistka. Vyrůstala v domácnosti, která byla ekologicky uvědomělá a aktivní v lázeňské tradici. Shel možná právě žije svůj karmický osud. Poté, co vystudovala umění a fotografii na University of Michigan, stala se spoluzakladatelkou a kreativní ředitelkou módního domu LOBA, kde navrhovala oblečení pro butiky a obchodní domy.
V průběhu doby se její obdiv ke všemu holistickému stal hluboce zakořeněnou potřebou. Poté, co se v roce 2001 připojila k manželově rodinnému podniku Orly International, ponořila se zcela do vnitřního fungování kosmetického průmyslu. Uvědomila si, že svým rozhodnutím může ovlivnit své děti a budoucí generace.
S vlastní osobní historií a uvědomělou vizí lepší budoucnosti se více zaměřila na realizaci "vědomě krásné" life-stylové značky. Přesvědčena, že svět byl připraven přijmout zdánlivě protichůdné eko/luxusní koncepce, založila v roce 2004 SpaRitual. Aktivní síla změny a jeden krůček ke "spiritual". Značka oslavuje prastarou lázeňskou tradici, nabízí řadu veganských produktů a lázeňských rituálů, které ctí zdraví klienta.

Získáváno vědomě
Péče SpaRitual obsahuje jemné vůně s léčebnými přínosy, které fungují na harmonizaci konkrétní čakry. SpaRitual využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa, včetně ekologicky vzácných rostlin a esencí. Naše biologicky odbouratelné produkty, jsou formulovány v souladu s normami EcoCert a jsou bez syntetických barviv, parabenů, škodlivých konzervačních látek a petrochemie.

Vegan
SpaRitual produkty jsou 100% vegan. Nejsou testovány na zvířatech, ani se při výrobě nepoužívají živočišné produkty. Kromě toho, požadujeme od našich dodavatelů certifikaci původu zdrojů v tom smyslu, že jsou získávány dle našich standardů.

Ekologická kontrola
Ekologické předpisy vyžadují pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů (GMO). Při zpracování kladou důraz na využívání obnovitelných zdrojů a ochranu půdy a vody.

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
Králová M. 734 321 454
Veselá Z.    603 575 610

Prodej kosmetiky

Bělení zubů systémem NewWhiteSmile
pomocí plazmové lampy

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™