Vítejte ve světě MARIA GALLAND Paris a světě, ve kterém vnitřní a vnější krása vytvářejí dokonalou synergii a harmonii. Každý typ pokožky je jedinečný a každý z nás je jiný, ale všichni chceme stejnou věc, a to svoji krásu.


Díky čemu je značka MARIA GALLAND PARIS tak výjimečná?

Jedinečná. Náročná. Vzácná. „Mozaika obzvlášť různorodých potřeb“. Taková je i naše pokožka. Začátkem šedesátých let toto poznání umožnilo madam Galland úspěšně završit její hledání „věčné mladosti“ a bezchybného vzhledu. Jde o poznání, ze kterého vycházela a vychází „metodika MARIA GALLAND“: přesnou analýzou pokožky a osobitým ošetřením každé jednotlivé oblasti pokožky podle jednotlivých potřeb se optimálně zachová krása pokožky. Blahodárné působení rukou a jemných pohybů odborných kosmetiček pro značku MARIA GALLAND přináší harmonii těla, mysli a duše. „Na míru připravenou kosmetickou péči“, podobně jako doplňující přípravky na ošetřování pokožky určené na použití doma, je možné najít ve vybraných kosmetických salonech, klinikách krásy a v lázních.

MARIA GALLAND – na každý požadavek, životný styl a věk

Dlouhodobě ověřené klasické ošetření pomocí masky MODELLING MASK ztělesňuje naše motto, platné už po čtyři desítky let až dodnes. Pokožka se centimetr za centimetrem ošetřuje osobitně zvolenými přípravky. A čemu vděčí za slávu? Tepelný účinek masky zabezpečuje proniknutí aktivních složek hluboko do pokožky, kde můžou cíleně působit.

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™