Švýcarská pedikúra – Ať se vaše nohy vznášejí

15minutová pedikúra s neuvěřitelným výsledkem.

Poznejte dokonale hebké a lehké nohy díky produktům Švýcarské pedikúry od firmy Mavex. Rychlá wellness metoda pro krásné nohy, která odstraní i ty nejsilnější otlaky. Bez frézek nebo skalpelů!

Švýcarská pedikúra je jedinečné kosmetické ošetření pro všechny, kteří chtějí mít úžasně hladké a lehké nohy. Není suchá ani mokrá, je to zcela nový druh péče. Dokáže velmi rychle a efektivně odstranit popraskanou kůži i zrohovatělé mozoly. Nepoužívají se při ní žádné frézky ani žiletky a je tak vhodná pro všechny. Dokonale profesionální ošetření s úžasným okamžitým výsledkem.

Během Švýcarské pedikúry se aplikuje speciální prostředek, který z vašich nohou už za 15 minut vytvoří krásné a zdravé. Použití Švýcarské pedikúry je jednoduché a výsledek bude vidět už po první návštěvě. Díky absenci žiletek a frézek není možné jakékoliv poranění pokožky a může být tedy prováděno i začínajícími, nebo méně zkušenými pedikérkami.

Švýcarská pedikúra je velmi oblíbenou metodou pedikúry především v hotelích a wellness centrech, kde jí provádí během jiných ošetření.
A to právě díky její rychlosti.
„Během své 25leté praxe jsem se nesetkala s tak výjimečným produktem. Švýcarská pedikúra od Mavex je nejefektivnější, rychlá, jednoduchá a tak hygienická metoda. Díky ní jsem dokázala proměnit pedikúru v dokonale luxusní službu pro všechny, kteří nemají čas nazbyt. Nejradši mám ty překvapené pohledy po jejím skončení. Klienti cítí jako by se vznášeli,“ říká Issabelle z curyšského *****hotelu Hyatt.

Švýcarská pedikúra je komplexní ošetření, které se kromě profesionální péče skládá z produktů pro domácí péči. Tyto speciální krémy pomáhají udržet dokonale hladké nohy a zabraňují vzniku prasklin a otlaků. Vaše nohy budou díky Švýcarské pedikúře dokonalé navždycky.

Tuto novinku si můžete dopřát při barvě na vlasech, při kosmetické masce, při manikúře i samostatně.

Cena: za aplikaci                         400,- Kč
            krém pro domácí péči    660,- Kč

 

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
Králová M. 734 321 454
Veselá Z.    603 575 610

Prodej kosmetiky

Bělení zubů systémem NewWhiteSmile
pomocí plazmové lampy

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™