Švýcarská pedikúra – Ať se vaše nohy vznášejí

15minutová pedikúra s neuvěřitelným výsledkem.

Poznejte dokonale hebké a lehké nohy díky produktům Švýcarské pedikúry od firmy Mavex. Rychlá wellness metoda pro krásné nohy, která odstraní i ty nejsilnější otlaky. Bez frézek nebo skalpelů!

Švýcarská pedikúra je jedinečné kosmetické ošetření pro všechny, kteří chtějí mít úžasně hladké a lehké nohy. Není suchá ani mokrá, je to zcela nový druh péče. Dokáže velmi rychle a efektivně odstranit popraskanou kůži i zrohovatělé mozoly. Nepoužívají se při ní žádné frézky ani žiletky a je tak vhodná pro všechny. Dokonale profesionální ošetření s úžasným okamžitým výsledkem.

Během Švýcarské pedikúry se aplikuje speciální prostředek, který z vašich nohou už za 15 minut vytvoří krásné a zdravé. Použití Švýcarské pedikúry je jednoduché a výsledek bude vidět už po první návštěvě. Díky absenci žiletek a frézek není možné jakékoliv poranění pokožky a může být tedy prováděno i začínajícími, nebo méně zkušenými pedikérkami.

Švýcarská pedikúra je velmi oblíbenou metodou pedikúry především v hotelích a wellness centrech, kde jí provádí během jiných ošetření.
A to právě díky její rychlosti.
„Během své 25leté praxe jsem se nesetkala s tak výjimečným produktem. Švýcarská pedikúra od Mavex je nejefektivnější, rychlá, jednoduchá a tak hygienická metoda. Díky ní jsem dokázala proměnit pedikúru v dokonale luxusní službu pro všechny, kteří nemají čas nazbyt. Nejradši mám ty překvapené pohledy po jejím skončení. Klienti cítí jako by se vznášeli,“ říká Issabelle z curyšského *****hotelu Hyatt.

Švýcarská pedikúra je komplexní ošetření, které se kromě profesionální péče skládá z produktů pro domácí péči. Tyto speciální krémy pomáhají udržet dokonale hladké nohy a zabraňují vzniku prasklin a otlaků. Vaše nohy budou díky Švýcarské pedikúře dokonalé navždycky.

Tuto novinku si můžete dopřát při barvě na vlasech, při kosmetické masce, při manikúře i samostatně.

Cena: za aplikaci                         400,- Kč
            krém pro domácí péči    660,- Kč

 

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™