Zdravé vlasy
NOVÝ REDKEN CHEMISTRY
PÉČE & PROMĚNA PRO VAŠE VLASY

Lesk, energie, život, zdraví, snadná úprava... Každá žena touží po krásných vlasech.

Řešení přichází v podobě REDKEN Chemistry, který představuje základní pilíř péče o vlasy. Jedná se o dvou až čtyř stupňový proces intenzivní péče, který je přizpůsoben potřebám vlasů každého klienta. Je tvořen výjimečnou sadou preparátů, jež vyrovnávají přirozenou úroveň pH a zároveň intenzivně pečují o vlasy s viditelným efektem. Tato exkluzivní služba je dostupná výhradně v salonech REDKEN.

      INSPIROVÁNO NEW YORKEM. POHÁNĚNO VĚDOU.

REDKEN kombinuje pokročilou technologii svých výrobků s nejnovějšími módními trendy z New York Fashion Week, aby vám mohl nabídnout exkluzivní službu REDKEN Chemistry. Ta nyní přichází v novém provedení a s novým ultra výkonným posilovačem pro ty nejpoškozenější vlasy. REDKEN přináši  exkluzivní služby, které Vám  mohu nabídnout. Každá z možností začíná konzultací pro určení správné úrovně intenzity péče, která navrátí zdraví Vašim vlasům.

VYBERTE SI Z NABÍDKY SLUŽEB REDKEN

New York Trend Line
Promění vlasy podle vašich snů!

Tato služba představuje silný, nezbytný základ pro další péči a služby.
Napravuje totiž následky mechanického či chemického poškození vlasu
a škodlivého vlivu faktorů okolního prostředí.

Služba obsahuje aplikaci kúry REDKEN Shot, která dodává do vlasu chybějící složky. Ať už se jedná o proteiny či vyživující složky, REDKEN Shot dodává vlasu to, co nejvíce potřebuje.
Na Shot Phase navazuje aplikace Shot Phix. Tento fixační sprej obsahuje exkluzivní Interbond Conditioning System, který ve vlasu uzamyká specializované složky obsažené v Shot Phase. Zároveň vyrovnává přirozenou hladinu pH a pomáhá utěsnit kutikulu, čímž zanechává vlasy v té nejzdravější a nejkompaktnější možné podobě.

5th Avenue Top Look
Přeřaďte péči o vlasy na vyšší rychlost!

Tato služba je zaměřená na péči a proměnu velmi poškozených
a velmi suchých vlasů. Rozšiřuje službu New York Trend Line,
protože obsahuje mocný Thermo Shot, který využívá působení tepla
ke znásobení účinku REDKEN Shotů.

Teplo nahrazuje ve vlasech molekuly vody aktivními složkami, které jsou uzamknuty hluboko uvnitř vlasu a přinášejí hebvábnou jemnost velmi suchým a sílu velmi poškozeným vlasům.
Díky tomu tato služba umožňuje i těm nejvíce poškozeným typům vlasů proměnu v zářivé, zdravé vlasy.

Broadway Glamour Style
Protože krásné vlasy začínají zdravou vlasovou pokožkou.

Komplexní služba kombinující péči o vlasovou pokožku a péči o Vaše vlasy. Pokud Vás tedy trápí problémy s lupy, přecitilivělou či mastnou vlasovou pokožkou, a zároveň chcete krásné vlasy plné života,
potom je tato služba určena právě pro Vás!

Její součástí je intenzivní péče Scalp Shot, která je aplikována na základě pečlivé diagnózy Vaší pokožky. Ta je doplněna REDKEN Shotem a fixátorem, který udrží ve vlasech a v pokožce všechny důležité složky a zajistí dlouhodobý výsledek v podobě zářivých vlasů a zdravé pokožky.

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™