Keratizace vlasu - přírodní narovnání a ozdravení

Brazilský keratin vlasů

Brazilský keratin Hair Go Straight je čistě přírodní produkt ošetřující vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády.

Dodává vlasům zpět zdraví, hebkost, lesk a sílu. Keratin je protein, který je hlavní složkou kůže, vlasů a nehtů. Brazilský keratin - keratinová léčba je proces, který nejen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců.

Brazilský keratin kromě tvarování vlasů také vlasy extrémně regeneruje a chrání před škodlivými vlivy jako jsou:

  • slunce – UV záření
  • mořská voda
  • chlorovaná voda
  • vítr a mráz

Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením nebo melírováním. Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více zničených vlasech. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu. Keratin dodá vlasům lesk, hladkost a zdravý vzhled. Doba potřebná k úpravě vlasů se zkrátí. Brazilský keratin se během 2 - 4 měsíců z vlasů postupně vymývá. Jeho životnost se podpoří speciální řadou šampónů a kondicionérů s obsahem hydrolyzovaného keratinu.

Doba aplikace trvá 1,5 až 4 hodiny v závislosti na délce a hustotě vlasů. Výsledky jsou viditelné okamžitě. Doba potřebná k úpravě vlasů se velmi sníží, v některých případech stačí vlasy umýt a jít. Toto ošetření obnovuje odolnost vlasů: déšť nebo pot už nebude mít vliv na váš účes. Keratin se z vlasů postupně vymývá mytím vlasů. Pokud bude klient aplikaci opakovat, může za několik měsíců pozorovat výrazné zlepšení kvality vlasů. Vlasy se nelámou a dorůstají do požadované délky. Brazilský keratin byl vyvinut v Brazílii a je k dostání po USA a dalších trzích v Severní a Latinské Americe, ve Francii nyní i v České republice a v našem studiu v LIBERCI!!!

Výhody brazil keratinu

  • nedochází k rozpadu a členění proteinu
  • originální složení
  • neobsahuje umělá barviva ani syntetické parfémy
  • obnovuje elasticitu vlasů
  • zvyšuje odolnost, hebkost a lesk vlasů
  • vydrží působit ve vlasech 2 až 4 měsíce
CENÍK aplikace:  
Krátké vlasy  0-50 ml 1.900 Kč
Polodlouhé vlasy 50-70 ml 2.400 Kč
Dlouhé vlasy 70-90 ml 3.500 Kč
Extrémně dlouhé nebo husté 90 - 150 ml 4.500 Kč

Brazilský keratin splňuje normy Evropské unie. Produkty v našem obchodě prošly zkouškami Státního Zdravotního Ústavu v Praze.

 Keratizace vlasu - foto

 

Květen 2015 přichází brazislký keratin s novým, zcela výjimečným 100% přírodním složením se spoustou výhod!!!

Díky svému složení pečuje o zdraví vlasů uvnitř i na venek. Vlasy se po ošetření nelámou, dorůstají a necuchají se. Tento přírodní keratin je vytvořen z keratinových proteinu a silicí, z vybraných bylinných a ovocných extrakrů, rostlinných olejů a Aloe Vera. Neobsahuje  formaldehyd. Natura keratin proniká zažehlováním do vlasů, vyplňuje poškozená místa a tím vlasy vyhlazuje a regeneruje.. Je určen pro všechny typy vlasů ...přírodní, rovné, vlnité, porézní, chemicky ošetřené barvením či melírováním. Aplikace trvá 2-3 hodiny. Efekt je okamžitý, po aplikaci jsou vlasy krásné, vyhlazené, lesklé a hebké po dobu 2-4 měsíců. Efekt je větší u narušených vlasů. Vlasy se necuchají a jejich každodenní úprava je velmi snadná. Keratinové ošetření se postupně z vlasů vymývá. Pro prodloužení efektu ošetření doporučujeme používat péči pro domácí použití. Natura keratin vlasy hluboce regeneruje a chrání před vnějšími vlivy ... mráz, vítr, chlorovaná voda, mořská voda, sluneční UV záření. 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™