Vlasová kosmetika REDKEN zahrnuje kompletní nabídku šamponů, kondicionérů a péčí, které dodávají vlasům vše, co potřebují. Čtyři desetiletí výzkumu v oblasti proteinů, aminokyselin a pH vedly k revolučním objevům, mezi které patří patentovaný Interbond Conditioning System. Toto srdce vlasové péče REDKEN dodává vlasům kombinaci vysoce specializovaných složek, které transformují vnitřní strukturu vlasu a výrazně zlepšují jeho vnější vzhled.
Ať už potřebujete dodat vlasům sílu, jemnost, či ochranu barvy, vlasová kosmetika REDKEN pro Vás má řešení. Protože krásný účes začíná krásnými vlasy.
Vlasová kosmetika REDKEN  nabízí následující řady:
 
REDKEN All Soft
Sametovou hebkost dodáte svým vlasům s řadou REDKEN All Soft, určenou zejména pro suché, křehké a poškozené vlasy. Přípravky REDKEN All Soft zanechávají vlasy hebké, silnější, zvladatelné a na pohled lesklé a plné života. All Soft mění texturu vlasů tím, že působí na kutikulu, která je následně hladší a hebčí na dotek.
REDKEN Color Extend
REDKEN Color Extend poskytuje vlasům dokonalou ochranu barvy a dodává vlasům vitalitu. Řada REDKEN Color Extend obsahuje 360° Protective Complex, jehož hlavní složky tvoří:
UV filtry - chrání vlasy proti vyblednutí barvy,
pečující silikony - podporují svěžest barvy,
molekuly blokující volné ionty - stabilizují barvu, ceramidy - posilující regenerační péče.
REDKEN Clear Moisture
Hydratační péče REDKEN Clear Moisture pro normální a suché vlasy v extra lehkém složení pomáhá obnovit, vyvážit a zachovat optimální stav vlasů, aniž by je zatížila. Vlasy jsou hebké, lesklé a lehké.
Obsahuje:
Glukosamin - obnovuje a vyrovnává vlhkost vlasů, meruňkový olej - hydratuje a poskytuje lehkou výživu vnější části kutikuly,
Glycerin - udržuje ve vlasu vlhkost.
REDKEN Blonde Glam
Řada REDKEN Blonde Glam je určena pro blond vlasy a melíry obsahuje Crystal Shine Complex, který aktivuje oslnivý lesk a dodává mu novou dimenzi. Oživuje barvu, poskytuje sílu a ochraňuje vlasy proti poškození. Po použití jsou vlasy zářivé, regenerované, vyživené a lesklé.
REDKEN Body Full
Dodejte svým vlasům antigravitační objem! Řada REDKEN Body Full obsahuje Anti Gravity Complex, který povzbuzuje objem a sílu jemných až normálních vlasů. Zhušťuje, dodává plnost účesu a vlasy regeneruje bez zatížení.
Hlavní složky Anti Gravity Complex:
stylingové polymery - podporují strukturu a fixaci pro uchování účesu,
uhlohydráty - zajišťují objem a hustotu,
proteiny - poskytují vlasu vnitřní sílu a výživu.
REDKEN Color Extend Sun
Nová řada REDKEN Color Extend Sun představuje pokročilou ochranu pro barvené vlasy vystavené slunci a mořské či bazénové vodě. UV paprsky totiž odlupují kutikulu a způsobují, že se vlas stává hrubým, nevýrazným a náchylným k lámání a vypadání. UV paprsky vnikají do kortexu a způsobují vyblednutí jak barvených, tak přírodních vlasů. Vlasy jsou slabé a křehké. Chemikálie z plaveckých bazénů a mořské soli odlupují blahodárné oleje a váží se na vlasy, čímž zvyšují riziko poškození vlasů sluncem. Technologie Hydra Shield Complex obsahuje: UV filtr Mexoryl S.O, mangový olej a ceramidy.
REDKEN Extreme
Dodejte svým vlasům ztracenou sílu s řadou REDKEN Extreme, která je určena pro oslabené, chemicky či mechanicky zcitlivělé vlasy. Výrobky řady REDKEN Extreme obsahují 3D Repair Complex, který vlasům přináší dlouhotrvající zpevnění a regenerační péči. Vlasy jsou silnější, na pohled i na dotek zdravější, snadněji se upravují a zářivě se lesknou.
3D Repair Complex obsahuje:
proteiny - pro vnitřní zpevnění vlasu,
ceramidy - pro posílení kutikuly a obnovu poškozené části vlasového vlákna,
přírodní lipidy - pro obnovu a ochranu povrchu vlasu, zářivý lesk a hebkost.
  REDKEN Fresh Curls
Řada REDKEN Fresh Curls pro vlnité a kudrnaté vlasy aktivuje a definuje vlny a zároveň vytváří ochranu před vlhkostí způsobující krepatění. Hydratuje, dodává lesk a hebkost. Doplňuje přírodní lipidy, vlas obnovuje, posiluje a chrání před lámáním. Přípravky REDKEN Fresh Curls obsahují Elasta Shield Complex, jehož hlavní složky tvoří:
Elastopol - aktivace vln, definování, tvarová paměť a ochrana před krepatěním,
kokosový olej - hydratace a lesk,
Oleo-Amido - uhlazuje kutikulu doplněním přírodních lipidů do vlasů,
proteiny - vnitřní posílení pro ochranu před poškozením, lesk a hebkost.
REDKEN Real Control
Řada REDKEN Real Control regeneruje a transformuje nepoddajné vlasy. Nový Real Control dodává hustým, suchým, zcitlivělým vlasům výživu, regeneraci a kontrolu. Tato všestranně zaměřená komplexní řada zanechává vlasy vyživenější a disciplinovanější než kdy předtím. Vlasy jsou hladké a zářivě lesklé. Obsahuje Care Adjust Complex.
REDKEN Smooth Down
Uhlazující a ochranná péče REDKEN Smooth Down zajišťuje dlouhotrvající intenzivní uhlazení pro velmi suché, drsné, krepaté a nepoddajné vlasy, chrání je před vlhkem a zamezuje jejich krepatění. Vlasy jsou při používání této péče hebké, lesklé a snadno se upravují. Technologie Ionic Smoothing Complex zajišťuje trojnásobnou ochranu: kationtové rafinéry přitahují a neutralizují statické náboje a tím umožňují vytvoření dlouhotrvajícího stylu bez krepatění, Makadamský olej a kandelilový vosk vyživují a uhlazují vlasy.
REDKEN Scalp Relief
Přípravky z řady Hair Advance Scalp Revive zabraňují předčasnému vypadávání vlasů a jejich účinek byl klinicky prokázaný. Dále vlasy posilují a zvyšují jejich hustotu díky exkluzivnímu Preventive Care System, obsahujícímu Aminexil - prodlužuje životnost vlasu, zvyšuje růstovou fázi vlasu, zvyšuje hustotu vlasu, Omega 6-deriváty - povzbuzují vlasovou pokožku a vyživují vlas od kořínků ke konečkům, Taurin a protein - vyživují a posilují vlas, sacharidy - dodávají vlasu hustotu.
Přípravky z řady Scalp Relief Soothing Balance obsahují kombinaci výtažků z eukalyptu pro uvolnění pnutí vlasové pokožky a z lékořice pro utišení a zklidnění. Zajišťují prodyšný film pro jemnou ochrannou péči. Vlasová pokožka je zklidněná a hydratovaná, vlasy jsou hebké, lesklé a vzdušné.
Přípravky z řady Scalp Relief Dandruff Control mají speciální složení s pyrithione zinkem, který bojuje proti lupům a zamezuje jejich tvorbě, s glycerinem pro hydrataci a levandulovým výtažkem pro zklidnění a očištění. Omezují odlupování vlasové pokožky, její podráždění a svědění. Vlasová pokožka je očištěna, hydratována a uvolněna, vlasy jsou lesklé, lehké a vzdušné.
Přípravky z řady Scalp Relief Oil Detox obsahují očištující směs ingrediencí - mikrohoubičky pro vstřebávání a omezení tvorby přebytečného mazu, Lipacide pro vyrovnání pH vlasové pokožky a výtažek z citrónu pro její očištění. Vlasová pokožka je vyčištěna a tvorba mazu je omezena, vlasy jsou čisté, lehké a vzdušné.
  REDKEN Styling
REDKEN Styling přináší komplexní nabídku přípravků pro dokonalý účes podle Vašich představ. Kromě dokonalého účesu vám REDKEN Styling nabízí rovněž péči a ochranu pro Vaše vlasy. Řada Heat Styling ochrání díky svému složení Vaše vlasy při tepelné úpravě a umožní Vám bezstarostné fénování a žehlení. Každý přípravek je označen číslem, které vyjadřuje o kolik je stupeň fixace silnější než voda. Čím vyšší číslo, tím vyšší fixace.

01-05 lehká fixace: Dodává každému tvaru lehkou podporu, tvar a snadnou upravitelnost
06-15 střední fixace: Přináší texturu a pružnost pro strukturovanější účesy
16-26 silná fixace: Vytváří výrazné styly s dokonalými a dlouhotrvajícími efekty.
 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™