Umění výběru

Oči – vstup do duše. Smyslový orgán, který nám umožňuje vidět vše kolem sebe- věci, barvy, ale i skutečnosti, které vidět nejsou, ale pomocí očí je vycítíme. Oko je orámováno řasami a obočím z důvodu ochranny před vniknutím prachu až cizího tělíska do oka. Odjakživa lidé oko malují, vymýšlejí nové metody zkrášlení oka. Jednou z nich je i prodlužování řas, které vymyslela paní Jo Mousselli-zdravotnice v USA a nechala patentovat pod značkou XtremeLashes – světovou jedničku v prodlužování řas. Celá firma věnuje oblasti zdraví a bezpečnosti maximální pozornost. Jejich adheziva a všechny produkty jsou vyvíjeny v laboratořích za přítomnosti vědců, zdravotníků a lashistů a byly již podruhé letos v únoru vybrány Americkou obchodní komorou k získání ocenění 2010 Best of Spring Award v kategorii Výrobce – zaměřeno na kvalitu. Dalšího ocenění se firmě dostalo opět v únoru 2010 – byla jako jediná firma na prodlužování řas vybrána k prodloužení řas celebritám na předávání oskarů.

Firma je na trhu pátým rokem a je samozřejmé, že vznikají ''konkurenční firmy na prodlužování a zahušťování řas''. Nehtařských společností je spousta, jako kadeřnických firem. I firem, které se zabývají prodlužováním řas,za podstatně nižší ceny, přibývá. To vše je nezbytný konkurenční boj a je pouze na klientovi, čemu dá přednost. V dnešní době krize – jak se s oblibou na krizi vše svádí, si lidé začínají uvědomovat za co budou vydávat své peníze. Ale je stále mnoho i těch klientek, které chtějí ''za málo peněz hodně muziky''. To vše by bylo v pořádku, kdyby... kdyby si uvědomily zásadní otázky: - JSEM či NEJSEM ALERGIK

  • v dnešní době je každý druhý člověk alergický na pyly, trávy, plísně, potraviny, chemikálie. Není se čemu divit, žijeme vyspělý, průmyslový život plný chemikálii a svá těla pravidelně nečistíme, abychom jim umožnili nadechnutí a regeneraci – 99% lidí má svá játra přetížená aenergeticky vyčerpaná – pracující na 20%

  • když si odpovím kladně za základní otázku o alergičnosti je třeba si připočítat, zda nosím umělé nehty. Jestli ano- musím se vrátit do doby začátku nasazení nehtů a svých zdravotních problémů z tohoto plynoucích – vyrážky, pupínky, pupence, oteklé oči, slzící či, dýchací potíže až dušnost.

  • Po čase si mohlo tělo zvyknout a přestalo vysílat projevy alergičnosti, neboť majitelka se svých nehtů nehodlala vzdát, když přišla na novou metodu prodlužování řas, něco, co musí každá žena mít, neboť řasy řešíme každé ráno.

  • A přistoupila k výběru vhodného adepta. Značkové řasy nebo ty druhé. Drahé nebo ty levné.Zvítězily levné. V případě alergika velký problém – oteklé oči, slzící oči, krvavé oči, vyrážka měnící se v ekzem, ve spojení s umělými nehty projevy dušnosti. Závěr – okamžité sundání jak nehtů, tak aplikovaných řas. BOHUŽEL pro oko. Má svou paměť a znovu opakovat stejný pokus obsazení umělých řas rovná se dvojnásobný atak alergie. A to,upozorňuji, i značkovými adhezivy. Klientka má navždy smůlu.

 - PRAXE lashistky, která řasy nasazuje

  • tato práce vyžaduje velkou zručnost, trpělivost a poctivost. Je to'' mikrochirurgická piplačka'', kdy musí lashistka přesně vědět, co dělá, jak to dělá a co nesmí dělat a co musí udělat. Jinak je výsledek takový, že do dvou dnů klientce řasy vypadají i s jejími a takto prodloužené řasy u neznačkové firmy se náležitě prodraží – 1700,- až 2.500,- na dva dny je mazec!

  • A co ty viditelné spoje na konci u kořene řasy a proč jedna řasa leží do prava a druhá do leva a třetí se mi dokonce točí dolů?

 - VĚDĚT, s čím a jak lashistka pracuje

  • v rámci ošetření zalepí, tolik opečovávané oční okolí různými drahými krémíčky, papírovou lepenkou, kdy při sundavání má klietka pocit utržení spodních řas a pelingu očního okolí.

  • V lepším případě lashistka objedná patche pod oční okolí made in china a do dvou dnů musí klientka sundat celé řasy a jít na kožní odd. pro kortikoidy, aby vyléčila svou novou alergickou reakci. Opět – oko má paměť!!!

Tak milé dámy, je to jen na Vás, kolik peněz chcete ušetřit nebo svému vzácnému daru – oku,dopřát luxus značkových řas. Jinak je nejlepším řešením zůstat u své oblíbené řasenky a oči nedráždit.

Co mě vedlo k napsání této úvahy?

Zkušenosti tří let v zahušťování a prodlužování řas metodou XtremeLashes, kdy všechny mé klientky mají o 10ks až 50ks svých přírodních řas navíc, metoda je přinutila růst, řasy nejsou zničené, naopak, dobře odvedená práce lashistky přirozené řasy chrání a nutí je k růstu, špatné zkušenosti klientek s ostatními značkami, nerozhodnost klientek, kterou značku vybrat a kdy šetření smysl má a nemá.

Ale nemůžu hodit všechny ostatní značky do jednoho koše s nápisem
špatné?

Ne, to nemohu. Jen chci klientkám ukázat cestu, kterou by měly zhodnotit, než se rozhodnou. Je plno klientek, které nosí další značky – nejsou alergické a řasy jim drží a jsou spokojené. To je v pořádku. Ale víc mám i takové, které po alergické zkušenosti u jiné firmy chtěly vyzkoušet naše speciálně vyvíjená adheziva made in USA a i na ta měla alergickou reakci – tady fungovala paměť oka. A mám i takové klientky, které po zkušenosti u jiných firem chtěly vzdát doplňování pro padání umělých řas a zkusily naše řasy a ty jim excelentě drží. To je radost. A znám i takové, kterým po dvou dnech opadaly umělé řasy i s vlastními a to je pro ženu největší neštěstí, když její oko nemá řasy, kde nejsou řasy nefunguje ani řasenka. Klietka musí čekat 60-90 dnů, než jí narostou nové – takový je růstový cyklus přirozených řas.

Tady opravdu platí,že rozhodnutí se všemi zváženými riziky, ukazuje výsledný efekt. A v případě OKA je očekávaný a chtěný efekt na 100%, když není, je to jen zklamání, nechuť a obava v tomto směru zkoušet další. Proto Vám doporučuji v případě prodloužení řas všechno pečlivě zvážit a nic neuspěchat. A potom již jen relaxovat při nasazování umělých řas....

 

Xtreme Lashes™ Fotogalerie Xtreme Lashes™

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™