Umění výběru

Oči – vstup do duše. Smyslový orgán, který nám umožňuje vidět vše kolem sebe- věci, barvy, ale i skutečnosti, které vidět nejsou, ale pomocí očí je vycítíme. Oko je orámováno řasami a obočím z důvodu ochranny před vniknutím prachu až cizího tělíska do oka. Odjakživa lidé oko malují, vymýšlejí nové metody zkrášlení oka. Jednou z nich je i prodlužování řas, které vymyslela paní Jo Mousselli-zdravotnice v USA a nechala patentovat pod značkou XtremeLashes – světovou jedničku v prodlužování řas. Celá firma věnuje oblasti zdraví a bezpečnosti maximální pozornost. Jejich adheziva a všechny produkty jsou vyvíjeny v laboratořích za přítomnosti vědců, zdravotníků a lashistů a byly již podruhé letos v únoru vybrány Americkou obchodní komorou k získání ocenění 2010 Best of Spring Award v kategorii Výrobce – zaměřeno na kvalitu. Dalšího ocenění se firmě dostalo opět v únoru 2010 – byla jako jediná firma na prodlužování řas vybrána k prodloužení řas celebritám na předávání oskarů.

Firma je na trhu pátým rokem a je samozřejmé, že vznikají ''konkurenční firmy na prodlužování a zahušťování řas''. Nehtařských společností je spousta, jako kadeřnických firem. I firem, které se zabývají prodlužováním řas,za podstatně nižší ceny, přibývá. To vše je nezbytný konkurenční boj a je pouze na klientovi, čemu dá přednost. V dnešní době krize – jak se s oblibou na krizi vše svádí, si lidé začínají uvědomovat za co budou vydávat své peníze. Ale je stále mnoho i těch klientek, které chtějí ''za málo peněz hodně muziky''. To vše by bylo v pořádku, kdyby... kdyby si uvědomily zásadní otázky: - JSEM či NEJSEM ALERGIK

  • v dnešní době je každý druhý člověk alergický na pyly, trávy, plísně, potraviny, chemikálie. Není se čemu divit, žijeme vyspělý, průmyslový život plný chemikálii a svá těla pravidelně nečistíme, abychom jim umožnili nadechnutí a regeneraci – 99% lidí má svá játra přetížená aenergeticky vyčerpaná – pracující na 20%

  • když si odpovím kladně za základní otázku o alergičnosti je třeba si připočítat, zda nosím umělé nehty. Jestli ano- musím se vrátit do doby začátku nasazení nehtů a svých zdravotních problémů z tohoto plynoucích – vyrážky, pupínky, pupence, oteklé oči, slzící či, dýchací potíže až dušnost.

  • Po čase si mohlo tělo zvyknout a přestalo vysílat projevy alergičnosti, neboť majitelka se svých nehtů nehodlala vzdát, když přišla na novou metodu prodlužování řas, něco, co musí každá žena mít, neboť řasy řešíme každé ráno.

  • A přistoupila k výběru vhodného adepta. Značkové řasy nebo ty druhé. Drahé nebo ty levné.Zvítězily levné. V případě alergika velký problém – oteklé oči, slzící oči, krvavé oči, vyrážka měnící se v ekzem, ve spojení s umělými nehty projevy dušnosti. Závěr – okamžité sundání jak nehtů, tak aplikovaných řas. BOHUŽEL pro oko. Má svou paměť a znovu opakovat stejný pokus obsazení umělých řas rovná se dvojnásobný atak alergie. A to,upozorňuji, i značkovými adhezivy. Klientka má navždy smůlu.

 - PRAXE lashistky, která řasy nasazuje

  • tato práce vyžaduje velkou zručnost, trpělivost a poctivost. Je to'' mikrochirurgická piplačka'', kdy musí lashistka přesně vědět, co dělá, jak to dělá a co nesmí dělat a co musí udělat. Jinak je výsledek takový, že do dvou dnů klientce řasy vypadají i s jejími a takto prodloužené řasy u neznačkové firmy se náležitě prodraží – 1700,- až 2.500,- na dva dny je mazec!

  • A co ty viditelné spoje na konci u kořene řasy a proč jedna řasa leží do prava a druhá do leva a třetí se mi dokonce točí dolů?

 - VĚDĚT, s čím a jak lashistka pracuje

  • v rámci ošetření zalepí, tolik opečovávané oční okolí různými drahými krémíčky, papírovou lepenkou, kdy při sundavání má klietka pocit utržení spodních řas a pelingu očního okolí.

  • V lepším případě lashistka objedná patche pod oční okolí made in china a do dvou dnů musí klientka sundat celé řasy a jít na kožní odd. pro kortikoidy, aby vyléčila svou novou alergickou reakci. Opět – oko má paměť!!!

Tak milé dámy, je to jen na Vás, kolik peněz chcete ušetřit nebo svému vzácnému daru – oku,dopřát luxus značkových řas. Jinak je nejlepším řešením zůstat u své oblíbené řasenky a oči nedráždit.

Co mě vedlo k napsání této úvahy?

Zkušenosti tří let v zahušťování a prodlužování řas metodou XtremeLashes, kdy všechny mé klientky mají o 10ks až 50ks svých přírodních řas navíc, metoda je přinutila růst, řasy nejsou zničené, naopak, dobře odvedená práce lashistky přirozené řasy chrání a nutí je k růstu, špatné zkušenosti klientek s ostatními značkami, nerozhodnost klientek, kterou značku vybrat a kdy šetření smysl má a nemá.

Ale nemůžu hodit všechny ostatní značky do jednoho koše s nápisem
špatné?

Ne, to nemohu. Jen chci klientkám ukázat cestu, kterou by měly zhodnotit, než se rozhodnou. Je plno klientek, které nosí další značky – nejsou alergické a řasy jim drží a jsou spokojené. To je v pořádku. Ale víc mám i takové, které po alergické zkušenosti u jiné firmy chtěly vyzkoušet naše speciálně vyvíjená adheziva made in USA a i na ta měla alergickou reakci – tady fungovala paměť oka. A mám i takové klientky, které po zkušenosti u jiných firem chtěly vzdát doplňování pro padání umělých řas a zkusily naše řasy a ty jim excelentě drží. To je radost. A znám i takové, kterým po dvou dnech opadaly umělé řasy i s vlastními a to je pro ženu největší neštěstí, když její oko nemá řasy, kde nejsou řasy nefunguje ani řasenka. Klietka musí čekat 60-90 dnů, než jí narostou nové – takový je růstový cyklus přirozených řas.

Tady opravdu platí,že rozhodnutí se všemi zváženými riziky, ukazuje výsledný efekt. A v případě OKA je očekávaný a chtěný efekt na 100%, když není, je to jen zklamání, nechuť a obava v tomto směru zkoušet další. Proto Vám doporučuji v případě prodloužení řas všechno pečlivě zvážit a nic neuspěchat. A potom již jen relaxovat při nasazování umělých řas....

 

Xtreme Lashes™ Fotogalerie Xtreme Lashes™

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
Králová M. 734 321 454
Veselá Z.    603 575 610

Prodej kosmetiky

Bělení zubů systémem NewWhiteSmile
pomocí plazmové lampy

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™