NewWhiteSmile bělení zubů.
Usmívejte se! Už můžete.

NewWhiteSmile je moderní způsob bělení zubů. Rychlý, bezpečný a pohodlný. Prostě si na chvilku sednete a pak je váš úsměv bělejší a zářivější.
Tento systém využívá technologii I Brite, která je patentována v USA a certifikována pro EU.
Tento způsob odzkoušely statisíce lidí v USA a západní Evropě a nyní se stává trendem u nás.
Jedna z prvních věcí, které si na lidech všimneme, je jejich úsměv. Když potkáme někoho, kdo má zářivý, bílý úsměv, získá si naši pozornost.
Získejte zpět svůj úsměv díky novému, zdokonalenému systému pro bělení zubů - NewWhiteSmile™.

Jděte svému štěstí a úspěchu naproti. My vás nebudeme nutit přestat kouřit nebo pít kávu a čaj. Nemusíte ani k zubaři, a dokonce nemusíte používat škodlivou bělicí pastu.
Bělení zubů

Můžete mít perfektní a zářivý úsměv pohodlně a bezpečně!
Váš úsměv bude bělejší a zářivější za pouhých 20-45 minut!

Jak to funguje?
NewWhiteSmile vám pomůže dosáhnout nádherného úsměvu, vás učiní nepřehlédnutelnou, kdekoli budete.
Tato bezpečná, pohodlná a snadno použitelná bělícímetoda vám získá zpět vaší ztracenou sebedůvěru za několik minut!
Nyní máte možnost si sami vyzkoušet bělící metodu NewWhiteSmile. Náš jedinečný systém, kdy si vše aplikujete téměř sami, zajišťuje, že bělení je rychlé a snadné.
Bělící systém NewWhiteSmile je založen na vzájemném působení bělícího gelu s obsahem carbamide peroxide a speciálního modrého světla z patentované plazmové lampy. Modré světlo aktivuje bělící gel, zefektivňuje a urychluje tak celkovou proceduru bělení zubů. Technologie nepoškozuje sklovinu, korunky ani fasety.
Naše firma zastupuje americkou společnost, která vytváří a produkuje bělící lampy a produkty téměř 10let. S takovou zkušeností v oboru profesionálních zubních bělících produktů má tato společnost ty nejlepší znalosti, technologii a zkušenosti amůžete si být jisti, že se jedná o jedny z nejefektivnějších produktů na trhu

On-The-Go
Jestliže již od nás máte vybělené zuby, nebojte se použít revoluční bělicí tužku NewWhiteSmile: On-The-Go. Tato tužka na bělení zubů se velice jednoduše  používá a pomůže vám udržet si zářivý úsměv po co nejdelší dobu. Stačí jen nanést bělící gel na zuby a můžete jít. Nemusíte tedy sedět na místě a čekat nekonečné minuty, často po mnoha nezdařených pokusech, či s bělicími proužky v ústech.
Nechte bělicí tužku NewWhiteSmile: On-The-Go efektivně udržovat váš krásný úsměv, ať už jste v práci, či na dovolené.

CENA
Bělení zubů                    3.500,- Kč
Vybělovací tužka                350,- Kč  (úžasná věcička)

Možnost koupení:
dárkového šeku k různým příležitostem,
akčních rodinných balíčků (bělení pro dva a více členů rodiny)

Často kladené otázky

Co je bělicí metoda NewWhiteSmile?
Bělicí systém NewWhiteSmile je navržen k bělení zubů za cca 20 minut během jedné návštěvy, tj. bez mnoha nezdařených pokusů či návštěvy zubaře.

Jaký je rozdíl mezi NewWhiteSmile a BriteSmile?
Žádný, oba systémy využívají patentovanou technologii I Brite TM. Brite Smile je stejně jako NewWhiteSmile název bělicího systému, který je velmi často používán v Evropě a zejména v USA.

Jaký je rozdíl mezi bělením zubů laserem a plazmou?
Bělení zubů pomocí plazmové lampy je v podstatě nástupcem leaserové metody, je šetrnější a nezpůsobuje téměř žádnou citlivost zubů. U citlivých jedinců může způsobi tcitlivost na den-dva, oproti 1-2 týdnů z jiných metod.

Skutečně dojde k finálnímu vybělen íza 20-45 minut?
Ano, samotná procedura bělení trvá pouze 20 minut, během kterých můžete odpočívat a cítit se uvolněně. V některých případech je možné pro dosažení radikálnějš íbělosti zubů proceduru prodloužitaž na 45 minut.

Co způsobuje tmavé zbarvení zubů?
Existuje mnoho příčin tmavnutí zubů. Ty nejčastější jsou stárnutí a částečky kávy, čaje,koly, tabáku, červeného vína atd., které se usazují na našich zubech. Během růstu zubů také určité typy antibiotik nebo nadměrné množství fluoridu mohou způsobit nežádoucí zbarvení zubů.

Kolik lidí si vlastně bělí zuby?
V dnešní době si zuby bělí mnohem více lidí,než si dokážete představit. Bílý brilantní úsměv totiž dokáže změnit život každému znás. Bělicí metoda NewWhiteSmile to nyní dokáže snadněji a rychleji než kdykoli předtím.

Je bělení zubů bezpečné?
Ano.Rozsáhlý výzkum a klinické studie prokázaly, že pokud dodržujete určené instrukce,bělení zubů je bezpečné. Jako téměř všechny bělicí produkty není bělicí metoda NewWhiteSmile doporučena zájemcům mladším 16 let,stejně jako těhotným či kojícím ženám, alergikům na mléčnou bílkovinu.

Jak dlouho vydrží vybělené zuby skutečně bílé?
Délka životnosti bílých zubů je vždy závislá na životosprávě, ale když budete dodržovat pár jednoduchých pokynů, vaše zuby zůstanou zářivě bílé minimálně po dobu jednoho roku. Aby váš úsměv zůstal zářivý co nejdéle, doporučujeme vám, abyste příležitostně použili bělicí tužku NewWhiteSmile: On-The-Go.

Jak často je možné proceduru bělení opakovat?
Bělicí proceduru lze zopakovat již po 6 měsících, protože kromě vybělení zubů dochází také k úplné dezinfekci dutiny ústní.

Dojde při bělení i ke změně barvy bílých výplní?
Odstín výplní, keramických korunek či můstků není bělením ovlivnitelný.

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
Králová M. 734 321 454
Veselá Z.    603 575 610

Prodej kosmetiky

Bělení zubů systémem NewWhiteSmile
pomocí plazmové lampy

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™