SOFTAP  permanentní make-up

Co je permanentní make-up?
Permanentní make-up neboli trvalé nalíčení neboli mikropigmentace, jak se v tom zorientovat? Vše jmenované, znamená (by mělo být) to samé - metoda pigmentace pokožky, při které se do horní vrstvy pokožky, epidermu, implantují přírodní barviva. Jedná se většinou o nereverzibilní aplikaci a je tedy nutné, aby byla aplikace provedena tak precizně a dokonale, jak je to možné. Není zde prostor na chyby! Výsledný efekt je dlouhodobý, kresba v pleti vydrží od 1 roku až do 3-5 let. Avšak na rozdíl od tetování se barevné pigmenty dostávají pouze do druhé vrstvy kůže, a jedná se o zákrok povrchový, to znamená takový, který nezasahuje pod bazální vrstvu epidermis. Nezasahuje ani krevní řečiště, ani nervové dráhy, a proto se trvalé nalíčení provádí zcela neškodným a téměř bezbolestným procesem. Osmadvacetidenní cyklus nově vytvářených buněk nemá vliv na mizení pigmentu, jako například po opálení.

Pro koho je vhodný permanentní make-up?
Slouží ke zvýraznění zejména obočí, kontur rtů a jejich barvy a očních linek.Permanentní make-up se využívá k potlačení některých nesouměrností v obličeji nebo je touto metodou možné doplnit úplně chybějící část např. rtu, obočí a pod. Permanentní make-up není určen jako náhrada nalíčení. Může být ovšem mnohem fyziologičtější než každodenní líčení a to i z hlediska možných alergií. Permanentní make-up je jemná kresba buď jednotlivých chloupků v obočí, nebo kontur rtů a očních linek, která pomáhá vyřešit různé problémy. je vhodný:

  • Pro ženy, které nosí brýle, nemusí se pracně a obtížně líčit před zvětšovacím zrcadlem.

  • Neobtěžuje u aktivních žen při sportu, plavání, sprchování, není třeba se obávat nepříjemného rozmazávání líčidel.

  • Pro ženy středního věku odpadá nepříjemné rozpíjení líčidel, zejména rtěnky do vrásek kolem rtů. Rty u ženy vyjadřují ženskost!

  • Je ideální pro ženy, které nesnášejí líčidla.

  • Obočí je výraznou dominantou v obličeji a jeho absence (způsobená chemoterapií, věkem či neodbornými zásahy) u žen poměrně častá, negativně ovlivňuje dobrý pocit a sebevědomí ženy. Zde je právě velmi žádoucí rekonstrukce technikou jednotlivých chloupků, která je u Softapu unikátní. Odpadá každodenní kresba vytrhaného či prořídlého obočí, která je velmi nestálá.

  • Opticky lze odstranit některé nerovnoměrnosti či nedostatky v obličeji (nedostatek pigmentu v konturách rtů, nevýrazné oči, malá či nepravidelná ústa, jizvičky po drobných úrazech).

  • Pro ženy pracovně vytížené, které stále potřebují vypadat dobře je nepostradatelný.

Správně provedeným permanentním make-upem je možné získat mladistvější vzhled.
Permanentní make-up se neprovádí v těhotenství a době kojení.
 

V čem se permanentní make-up liší?
Vlastní výkon spočívá v implantování barevných pigmentů pomocí jehly RUČNĚ.
Veškerý materiál je jednorázový a vše co je použito, je určeno výhradně pro Vás! Nepoužívám elektrický strojek, který není možné vyhodit a při nesprávném ošetření a manipulaci s ním, se zvyšuje riziko přenosu infekce. Se Softapem máte 100% jistotu a bezpečí. Při jakémkoliv permanentním make-upu dochází k porušení integrity lidské kůže a je tedy prvořadou prioritou zabezpečit hygienické a epidemiologické požadavky.
Veškeré barvy jsou velmi přirozené! Není možné s našimi pigmenty dosáhnout fialově zbarvených rtů.
Máme k dispozici více než 50 barev a není nutné je míchat! Vždy máte jistotu stejné originální barvy.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?
Výsledný efekt je dlouhodobý, kresba v pleti vydrží od 1 roku až do 3-5 let. Barvivo se z kůže jejím přirozeným procesem rohovatění postupně vytrácí. Po čase má klientka možnost celý zákrok podstoupit znovu. To je důležité ze dvou hledisek:

  1. Přihlédnutí k novým trendům, technologiím a možnostem.

  2. S ohledem na přirozené stárnutí pokožky, měnící se proporce v obličeji apod. je to žádoucí.

SOFTAP - Váš specialista na permanentní Make-up!

SOFTAP obočí SOFTAP linky SOFTAP ústa

 

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
   
   

Prodej kosmetiky

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™