SOFTAP  permanentní make-up

Co je permanentní make-up?
Permanentní make-up neboli trvalé nalíčení neboli mikropigmentace, jak se v tom zorientovat? Vše jmenované, znamená (by mělo být) to samé - metoda pigmentace pokožky, při které se do horní vrstvy pokožky, epidermu, implantují přírodní barviva. Jedná se většinou o nereverzibilní aplikaci a je tedy nutné, aby byla aplikace provedena tak precizně a dokonale, jak je to možné. Není zde prostor na chyby! Výsledný efekt je dlouhodobý, kresba v pleti vydrží od 1 roku až do 3-5 let. Avšak na rozdíl od tetování se barevné pigmenty dostávají pouze do druhé vrstvy kůže, a jedná se o zákrok povrchový, to znamená takový, který nezasahuje pod bazální vrstvu epidermis. Nezasahuje ani krevní řečiště, ani nervové dráhy, a proto se trvalé nalíčení provádí zcela neškodným a téměř bezbolestným procesem. Osmadvacetidenní cyklus nově vytvářených buněk nemá vliv na mizení pigmentu, jako například po opálení.

Pro koho je vhodný permanentní make-up?
Slouží ke zvýraznění zejména obočí, kontur rtů a jejich barvy a očních linek.Permanentní make-up se využívá k potlačení některých nesouměrností v obličeji nebo je touto metodou možné doplnit úplně chybějící část např. rtu, obočí a pod. Permanentní make-up není určen jako náhrada nalíčení. Může být ovšem mnohem fyziologičtější než každodenní líčení a to i z hlediska možných alergií. Permanentní make-up je jemná kresba buď jednotlivých chloupků v obočí, nebo kontur rtů a očních linek, která pomáhá vyřešit různé problémy. je vhodný:

  • Pro ženy, které nosí brýle, nemusí se pracně a obtížně líčit před zvětšovacím zrcadlem.

  • Neobtěžuje u aktivních žen při sportu, plavání, sprchování, není třeba se obávat nepříjemného rozmazávání líčidel.

  • Pro ženy středního věku odpadá nepříjemné rozpíjení líčidel, zejména rtěnky do vrásek kolem rtů. Rty u ženy vyjadřují ženskost!

  • Je ideální pro ženy, které nesnášejí líčidla.

  • Obočí je výraznou dominantou v obličeji a jeho absence (způsobená chemoterapií, věkem či neodbornými zásahy) u žen poměrně častá, negativně ovlivňuje dobrý pocit a sebevědomí ženy. Zde je právě velmi žádoucí rekonstrukce technikou jednotlivých chloupků, která je u Softapu unikátní. Odpadá každodenní kresba vytrhaného či prořídlého obočí, která je velmi nestálá.

  • Opticky lze odstranit některé nerovnoměrnosti či nedostatky v obličeji (nedostatek pigmentu v konturách rtů, nevýrazné oči, malá či nepravidelná ústa, jizvičky po drobných úrazech).

  • Pro ženy pracovně vytížené, které stále potřebují vypadat dobře je nepostradatelný.

Správně provedeným permanentním make-upem je možné získat mladistvější vzhled.
Permanentní make-up se neprovádí v těhotenství a době kojení.
 

V čem se permanentní make-up liší?
Vlastní výkon spočívá v implantování barevných pigmentů pomocí jehly RUČNĚ.
Veškerý materiál je jednorázový a vše co je použito, je určeno výhradně pro Vás! Nepoužívám elektrický strojek, který není možné vyhodit a při nesprávném ošetření a manipulaci s ním, se zvyšuje riziko přenosu infekce. Se Softapem máte 100% jistotu a bezpečí. Při jakémkoliv permanentním make-upu dochází k porušení integrity lidské kůže a je tedy prvořadou prioritou zabezpečit hygienické a epidemiologické požadavky.
Veškeré barvy jsou velmi přirozené! Není možné s našimi pigmenty dosáhnout fialově zbarvených rtů.
Máme k dispozici více než 50 barev a není nutné je míchat! Vždy máte jistotu stejné originální barvy.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?
Výsledný efekt je dlouhodobý, kresba v pleti vydrží od 1 roku až do 3-5 let. Barvivo se z kůže jejím přirozeným procesem rohovatění postupně vytrácí. Po čase má klientka možnost celý zákrok podstoupit znovu. To je důležité ze dvou hledisek:

  1. Přihlédnutí k novým trendům, technologiím a možnostem.

  2. S ohledem na přirozené stárnutí pokožky, měnící se proporce v obličeji apod. je to žádoucí.

SOFTAP - Váš specialista na permanentní Make-up!

SOFTAP obočí SOFTAP linky SOFTAP ústa

 

 

Facebook

ADRESA

hotel_atrium.jpg
Gen. Svobody 374/9a
460 14 Liberec 13

mobil
Růžičková A. 602 108 273
Růžičková M. 777 012 575
Klímová Š. 777 583 897
Zemanová M. 728 660 949
Králová M. 734 321 454
Veselá Z.    603 575 610

Prodej kosmetiky

Bělení zubů systémem NewWhiteSmile
pomocí plazmové lampy

Xtreme Lashes™
NOVINKA SOUČASNOSTI
je prodlužování
a zahušťování řas


Více informací na webu
Xtreme Lashes™